Linki

 

Linki… mamy nadzieję użyteczne.

Ta lista jest sprawdzona. Polecamy wszystkim osobom o podobnych zainteresowaniach. Poszukujesz zaopatrzenia, fachowych porad, ciekawych miejsc, nasza „linkownia” powinna w tym pomóc.

Pamiętaj, zamieszczamy tu wyłącznie źródła sprawdzone i godne polecenia.
 

 

Linki - kliknij i sprawdź sam:

 

http://www.youtube.com/user/BOMARnieruchomosci#p/f/6/i5K-DXt9djA

Doświadczyłeś kiedyś tej przykrej przygody? Kilka instrukcji na temat wymiany przebitej opony rowerowej. Trochę teorii przyda się zanim bedziesz musił wypróbować to w praktyce. Na koniec pozostanie już tylko walka z czasem.

http://www.youtube.com/user/BOMARnieruchomosci#p/a/f/2/BYI3hCZMOK0

Ciekawa animacja prezentująca zabieg odtworzenia więzadła w kolanie. Ja mam to za sobą :) Sprawa jeszcze świeża, a więc zobaczymy jak potoczy się rehabilitacja.

W moim przypadku magikiem przeprowadzającym ten zabieg był dr. Dariusz Grela. Zainteresowany? Kontakt przez Centrum ATTIS w Warszawie, tel. 22 3211483.

http://runnersworld.com.pl/trening/Mniej-znaczy-wiecej-4118.html

Interesujący artykuł na temat przygotowań do maratonu. Mniej znaczy więcej czyli trzy dni w tygodniu mają wystarczyć do pokonania mega-dystansu.

http://www.dobreprogramy.pl/Bezplatne-programy-do-aranzacji-wnetrz-i-ogrodow,Artykul,11315.html

Planujesz zaprojektowanie wnętrza i poszukujesz pomocy? Pod tym linkiem znajdziesz bezpłatne programy do projektowania, a właściwie aranżacji powierzchni. Są one przeznaczone do amatorskich zastosowań. Z ich pomocą, bez posiadania jakiejkolwiek wiedzy, można w stosunkowo łatwy sposób zaplanować wygląd kuchni, pokoju, biura czy ogrodu.

http://www.fpm.onmoto.pl/

Strona godna uwagi dla wszystkich miłośników polskiej motoryzacji. Dużo cennych informacji na temat Kultowych Aut PRL.

http://www.pogodynka.pl/

Czekasz juz na wiosnę? A może potrzebujesz w miarę precyzyjnej i sprawdzalnej prognozy. Niezależnie czy planujesz urlop, wypad weekendowy, a może prace w ogrodzie, czy budowlane, prognoza jest istotna. To źródło ma jedną zaletę - często sprawdza się.

http://mapa.targeo.pl/?traffic

Wybierasz się w trasę i obawiasz się korków. Sprawdź aktualizowaną w czasie rzeczywistym mapę Polski i uniknij korków.

http://www.open.pl/

Pomnażanie swoich oszczędności powierz specjalistom. Profesjonalne analizy, najlepsze oferty i indywidualne doradztwo.

http://www.bike24.com/

Polecam sklep internetowy ze sprzetem sportowym. Szereg artykułów w dobrych cenach, w niektórych przypadkach lepszych od tych w Polsce. Dostawa bez żadnych opóźnień i zwykle w ciągu paru dni.

http://www.bobshop.de/en/home/

Jeszcze jeden sklep ze sprzętem sportowym. Ta stronka dostępna jest również w wersji PL.

http://centrumrowerowe.pl/

Sprawdzone źródło, tym razem rodem z Polski. Dobre ceny, sprawny kontakt, szybka dostawa. Polecam.

http://www.giant-bicycles.com/pl-PL/

Zbiża się wiosna, a więc link rowerowy - super sprzęt na którym znacznie łatwiej łyka się kilometry.

Zastanawiasz się gdzie serwisować? Jeżeli szukasz super serwisu w okolicach Warszawy to jest człowiek, który kocha rowery. Polecam gorąco!!!
Zdzisław BUDEK, tel. (22) 678 6269, Warszawa, ul. Lusińska 31

http://www.dachowy.pl/

Dach to niezwykle istotny element budowy. Tego nie można zaniedbać. Dlatego polecamy stronę zawierającą wiele profesjonalnych informacji. Serwis dachowy.pl skierowany jest do inwestorów indywidualnych remontujących, budujących lub też planujących budowę własnego domu. Dachowy.pl oparty jest na bazie współpracujących z wortalem kilkudziesięciu doświadczonych firm wykonawczych.

http://muratordom.pl/

W tym przypadku komentarz jest zbyteczny. Skarbnica wiedzy na tematy budowlane. Budowa, wnętrza, ogród - wszystko w jednym miejscu. Zdecydowanie polecamy.

http://runnersworld.com.pl/

Czas na przygotowanie formy? Zawsze jest to dobry moment. Jeżeli juz dojrzałeś do decyzji to do dzieła. Trochę fachowych porad zawsze się przyda.

http://www.maratonypolskie.pl/

Skarbnica wiedzy dla biegacza - w zasadzie wszystko czego potrzebujesz. Masa informacji o sprzęcie, sklepach, treningach, biegach, itp, itd.

http://www.goldengaj.pl/

Golden Gaj to hodowla najwspanialszych psiaków. Zobacz koniecznie. Jeżeli jestes zdecydowany i poszukujesz przyjaciela, skontaktuj się koniecznie.

http://www.bicycling.com/

Dużo cennych informacji na temat świata rowerowego. Nowości, przegląd sprzętu, porady treningowe... Warto zerknąć.

http://www.suunto.com/

Sprzęt ekstraklasa! Ja korzystam z zegarka serii T w amatorskich treningach "naziemnych" oraz D9 w nurkowaniach. W obu przypadkach strzał w dziesiątkę. Dodatkowo cała masa pożytecznych informacji i porad.

http://www.sport-tiedje.com/en

Kolejny link o zabarwieniu sportowym. Jeżeli poszukujesz źródła dobrego sprzętu fitness w niezłych cenach to warto zerknąć na ofertę tego sklepu.

http://www.goldsgym.pl/

Polecam wszystkim poszukującym formy. Fajne miejsce, dobry sprzęt, ekstra basenik, profesjonalny zespół. Zwróć uwagę na tzw. Body Revolution.

http://www.dom.pl/

Jeszcze jeden link do skarbnicy wiedzy na tematy budowlane. Dużo fachowych porad dotyczących budowy, remontów, różnych formalności, itp. Polecam.